25 квітня 2024, четвер

Спортсмени з Кіровоградщини зайняли перше місце в обласному чемпіонаті з кікбоксингу (ФОТО)

7 квітня, на базі школи № 35 міста Кропивницького, з метою визначення найсильнішого, зібрались п’ять місцевих команд та представники Вільшанки і Олександрії. У змаганях взяло участь близько 80 спортсменів.

Про це повідомляють «Олександрійські новини», інформує Златопіль.

За підсумками змагань Олександрійська команда клубу «Захист» зайняла перше загальнокомандне місце у медальному заліку.

Свій вклад у скарбничку ПСК «Захист» внесли:

1-е місце: Денис Мунтянов, Максим Піхайльонок, Богдан Ластівка, Борислав Корнілов, Олександр Шкарупа, Ярослав Андрієнко, Максим Рубан, Дмитро Кучеренко, Олексій Тарасенко;

2-е місце: Ярослав Ділієв, Максим Гриценко, Олександр Колядич, Данило Яковенко, Назар Чирва, Ілля Дячук, Сергій Садівський, Андрій Седляр, Андрій Шевченко, Нікіта Більчич;

3-е місце:  Данило Сідоренко, Денис Рапота.