13 887 компаній та 28 054 фопів наразі отримали ліцензії МОЗ.
Перевірити, чи легально працює медична установа та чи має вона право надавати медичні послуги, можна в Опендатаботі, інформує Златопіль.
Втім, через те, що МОЗ не публікує ІПН фопів, наразі перевірити, чи є в такого підприємця медична ліцензія, неможливо.
На Кіровоградщині зареєстровано 119 медичних компаній.
Загалом найбільше компаній з діючими ліцензіями працює у Києві — 20%. Наслідують Дніпропетровщина (8%), Донеччина, Львівщина та Харківщина — по 6%.
Найбільше ліцензій видано на молодшу сестринську справу — 87% компаній від загальної кількості. Наслідують організація та управління охороною здоров’я — 81%, а замикає топ за запитаністю терапія (39%). Зазначимо, що одна компанія може мати ліцензії на декілька напрямків.
Дещо менш популярними є ультразвукова діагностика (30.6%), неврологія (28.3%), акушерство і гінекологія (27.7%) та стоматологія (26.9%).
Однак є і напрями, які майже не користуються попитом. Наприклад, судово-психіатрична експертиза або ж такі вузькі галузі, як судово-медична токсикологія та цитологія — у цих сферах ліцензії мають лише по декілька компаній.
Загалом найбільше медичних компаній з діючими ліцензіями працює у Києві — 20%. Наслідують Дніпропетровщина (8%), Донеччина, Львівщина та Харківщина — по 6%.
До переліку найбільших за доходом компаній, які мають ліцензії, потрапила велика кількість бізнесів, у яких медичний напрямок не є провідним. Переважно, йдеться про компанії, в яких відкритий медичний напрямок для їх співробітників.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки вироків було винесено корупціонерам Кіровоградщини?