24 червня 2019, понеділок

У Кропивницькому активно триває весняне генеральне прибирання території міста(ФОТО)

На території Кропивницького працюють дві підмітально-прибиральні машини “Глобус”. Їхнє головне завдання – прибирати побічне сміття із центральної частини міста. Проїжджу частину доріг по вулицях Ушакова, Волкова, Садовій та на Межовому бульварі прибирають за допомогою спеціалізованої техніки Scandia.

Про це повідомляє міська рада міста Кропивницького, інформує Златопіль.

Працівники КП «Універсал 2005» здійснили заміну каналізаційного люку по вулиці Великій Перспективній та облаштовували асфальтове покриття доріг на Знамя’нському в’їзді до Кропивницького.

Одночасно, підрядні підприємства з настанням сприятливих погодних умов приступили до капітального ремонту міських доріг. Так, учора запланували капремонт асфальтового покриття по вулиці Верхня Прирічна. Підготовчі роботи для виконання капітального ремонту тривають також по вулицях Луганській та Кропивницького, від вулиці Полтавської до вулиці Шевченка. По вулиці Колодязній проводиться поточний ремонт тротуару.

Відновилися і роботи з комплексного капітального ремонту дорожньої інфраструктури по вулиці Короленка. Наразі сюди звозять матеріали, необхідні при приготуванні суміші для укладання асфальтобетону, встановлюють бордюри на тротуарній частині мікрорайону та розпочали планування земляного полотна на газонах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому дошкільнята вчились доброті (ФОТО)

Активно працюють і спеціалісти КП «Благоустрій». Вони поливають дерева по вулицях Пермській, Великій Перспективній, Шульгіних та на набережній Інгулу. Біля озера Копань комунальники готують лунки під висадку саджанців дерев та перекопують клумби поряд із аеропортом Крім того, протягом учорашньго дня працівники КП «Благоустрій» збирали і вивозили із міста сміття.

У Кропивницькому активно триває весняне генеральне прибирання території міста(ФОТО)
Оцінити цей запис

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований