13 червня 2021, неділя

У Кропивницькому анонсували ювілейні “Вересневі самоцвіти” (ФОТО)

Цьогоріч в період з 23 по 27 вересня у Кропивницькому відбудеться ювілейний 50-й театральний фестиваль “Вересневі самоцвіти”. За словами організаторів, концепція заходу була змінена вперше за півстоліття. Цьогорічний захід проведуть під гаслом “Координати незмінні. Сенси нові”, інформує Златопіль.

“Оскільки цьогоріч багато проєктів не вдалось реалізувати через карантин, ми вирішили розширити програму театрального фестивалю, додавши елементи традиційних для Кіровоградщини “Калинового співу” та “Книговиру”. Уперше до Кропивницького з прем’єрами приїдуть одразу 16 відомих театральних колективів”, – розповіла заступниця голови ОДА Тетяна Волинець.

За інформацією чиновниці, на фестиваль планують приїхати “Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка”, “Київський академічний драматичний театр на Подолі”, “Львівський театр естрадних мініатюр” та інші.

Концертну програму, наголосив головний режисер фестивалю Сергій Компанієць, окрім традиційних театральних постановок наповнять виступами аматорських театральних та хорових колективів, творчими зустрічами, пленерами художників, творчими зустрічали.

Вже відсьогодні має запрацювали офіційний сайт фестивалю, який будуть наповнювати цікавою та корисною інформацією про історію заходу та запрошених гостей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому обговорили питання пільгових перевезень та виділення землі для учасників бойових дій (ФОТО)

 

У Кропивницькому анонсували ювілейні “Вересневі самоцвіти” (ФОТО)
Оцінити цей запис

Посівний матеріал, ЗЗР, мікро та мінеральні добрива від Агроімпульс

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований