14 липня 2020, вівторок

У Кропивницькому чоловік після 11-річного ув’язнення знову повернеться за ґрати

У січні 2017 року, перебуваючи в приміщенні гаражного кооперативу «Граніт», що знаходиться у селищі Соколівське, чоловік разом з спільником, викрав пристрій високого тиску «Gardener» вартістю 1603,26грн.

Про це сайту Златопіль стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

У ході судового засідання обвинувачений вину у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.185 КК України, визнав повністю і підтвердив, що дійсно при зазначених в обвинувальному акті обставинах зі спільником викрали вказаний прилад. Таким чином, суд вважає, що дії обвинуваченого необхідно кваліфікувати за ч.2 ст.185 КК України, оскільки він вчинив таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно за попередньою змовою групою осіб.

Зазначимо, що чоловік вже був засуджений до 11 років позбавлення волі з конфіскацією майна і був звільнений 06.11.2015 року по відбуттю строку покарання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму гoре-керманич на підпитку влаштував перегoни (ВІДЕО)

17 квітня 2019 року суд ухвалив визнати підозрюваного винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.185 КК України, та призначити покарання у виді позбавлення волі строком на 2 (два) роки.

У Кропивницькому чоловік після 11-річного ув’язнення знову повернеться за ґрати
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований