13 серпня 2020, четвер

У Кропивницькому для дiтлахiв знову запрацював iгровий комплекс (ВIДЕО)

У Кропивницькому вiдновив роботу дитячий розважальний комплекс. Вiн не працював три з половиною мiсяцi через карантин – розповiв менеджер Iгор Шуть.

Про це йдеться у сюжетi Суспiльного, iнформує Златопiль.

У комплексi є ресторан та iгрова зона.

“Усi вiдвiдувачi мають пройти дезiнфiкуючу рамку – каже менеджер. Заправляється спецiальною рiдиною, на основi iонiв срiбла та мiдi, не мiстить жодних хiмiчних сполук, хлору, барвникiв, чи ароматизаторiв, безпечна для людей”.

На пiдлозi наклеїли позначки, щоб вiдвiдувачi дотримували дистанцiї не менше пiвтора метри. У вбиральнях є рiдке мило, дезiнфектори. Замiсть паперових рушникiв – електро сушарка.

У ресторанi на територiї розважального комплексу кожен другий стiл – з табличкою “Замовлено”. Iгор Шуть пояснив, таблички на столах, щоб нiхто не сiдав.

“Так люди будуть сiдати навiть на бiльшу дистанцiю, нiж 1,5 метра один вiд одного. На даний момент у нас корисної площi 4 тисячi квадратiв. За всiма вимогами в комплексi може бути не бiльше, нiж 450 людей”.

Дiти на атракцiонах мають бути в масках. На кожному атракцiонi розвiшанi правила скiльки дiтей може знаходитися, вiдповiдно до площ. Це контролює анiматор на кожнiй зонi.

За порушення правил карантину пiдприємець та вiдвiдувачi заплатять штраф – розповiла речницi Держпродспоживслужби в областi Наталiя Шевченко.

“За вiдстунiсть захисної маски в громадських мiсцях штраф вiд 17 до 34 тисяч гривень. Однак, наразi Кабмiн прийняв проєкт закону про внесення певних змiн i таким чином штраф складає меншу суму – для громадян вiд 150 до 270 гривень, для юридичних осiб, пiдприємцiв – вiд 3 до 5 тисяч гривень”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найкращий пошуково-рятувальний собака року живе у Кропивницькому (ВIДЕО)

У Кропивницькому для дiтлахiв знову запрацював iгровий комплекс (ВIДЕО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований