26 січня 2020, неділя

У Кропивницькому двох голiв депутатських комiсiй залишили на своїх посадах ще на рiк, одного позбавили повноважень

Звiти голiв трьох постiйних депутатських комiсiй були взятi до вiдома сьогоднi пiд час чергового засiдання сесiї мiської ради, повiдомляє кореспондент сайту Златопiль.

Окрiм затвердження звiтiв, депутати голосували й щодо продовження повноважень своїх колег на займаних посадах ще на рiк.

Зокрема, продовжить свою роботу на посадi голови постiйної депутатської комiсiя з питань промисловостi, транспорту, зв’язку, торгiвлi, сфери послуг, захисту прав споживачiв представник “УКРОПу” Михайло Бєжан.

Не виникло питань й щодо продовження термiну перебування на посадi голови комiсiї з питань архiтектури, будiвництва, реклами, регулювання земельних вiдносин та охорони навколишнього природного середовища Олександра Шамардiна, керiвника фракцiї “Рiдне мiсто”.

А от “порошенкiвця” Iгоря Волкова, голову комiсiї з питань бюджету, податкiв, фiнансiв, планування та соцiально-економiчного розвитку, незважаючи на вiдсутнiсть питань до звiту, на посадi вирiшили не залишати. Перше голосування щодо продовження його повноважень ще на рiк депутати провалили. Пiсля цього пiшли на перерву, пообiцявши обговорити питання в кулуарах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутати кропивницької мiськради закликають припинити спроби ратифiкувати Стамбульську Конвенцiю Ради Європи

Одразу по перервi було вирiшено позбавити повноважень голови комiсiї депутата Iгоря Волкова. Замiнить його на данiй посадi представник фракцiї “Наш край” Олег Краснокутський. Дана кандидатура була єдиною озвученою пiд час сесiйного засiдання.

У Кропивницькому двох голiв депутатських комiсiй залишили на своїх посадах ще на рiк, одного позбавили повноважень
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований