08 липня 2020, середа

У Кропивницькому мешканці проблемного гуртожитку скаржаться на бездіяльність міської влади

Мешканці гуртожитку по провулку Університетський, 21 наразі вже звернулися до міської ради, Кіровоградської ОДА та прокуратури.

Про це кореспонденту сайту Златопіль повідомила голова ініціативної групи гуртожитку Світлана Бондаренко.

За її словами, міська рада міста Кропивницького до сих пір не може нічого сказати конкретного.

“Ми звернулися до працівників міської ради, щоб вони у свою чергу звернулися до поліції з заявою на Микитенка Олександра, який навмисно зареєстрував свідоцтво на право власності під підробними документами. А також з цим ми звернулись до облдержадміністрації. Наразі ми чекаємо круглий стіл за участі представників громадськості, що постраждали від нотаріусів, виконавчої служби, поліції та прокуратури”,- зазначила Світлана Бондаренко.

Також як зазначає пані Світлана, мешканці гуртожитку чекають на зустріч з головою Кіровоградської ОДА, представниками прокуратури, поліції та СБУ.

Днями під час зустрічі мешканців гуртожитку з заступником міського голови Кропивницького Олександром Вергуном зайшла мова про оцінку частки майна, що належить ПП “Вагран”, проте самі мешканці гуртожитку не можуть зрозуміти, я саме було визначено частку, що належить ПП “Вагран” та які кошти були витрачені на це, аби повернути підприємцю його частку у грошовому вигляді.

Незабаром, 9 грудня, у Господарському суді буде розглядатись справа, стосовно скасування права власності, яке належить ПП “Вагран” і вже після цього знову очікується проведення круглого столу у будівлі міськради Кропивницького.

Нагадаємо, що 1 листопада, у Кропивницькому мешканці гуртожитку по провулку Університетський, 21, перекривали дорогу з вимогами повернути кімнати у комунальну власність та передати до суду кримінальну справу по шахрайству в гуртожитку. Мешканці гуртожитку також зазначають, що у попередніх роках з міського бюджету було виділено кошти, проте куди саме і на, що їх було витрачено мешканці гуртожитку не знають, бо усі ремонтні та експлуатаційні затрати лягали на їх плечі.

У Кропивницькому мешканці проблемного гуртожитку скаржаться на бездіяльність міської влади
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований