29 січня 2020, середа

У Кропивницькому інспектору ДФС призначили покарання через декларацію

Прокуратура Кiровоградської областi забезпечила участь у розглядi протоколу про адмiнiстративне правопорушення, складеного Управлiнням захисту економiки в областi щодо несвоєчасного подання без поважних причин електронної декларацiї ревiзора –iнспектора Головного управлiння Державної фiскальної служби в областi.

Про це повiдомляє прес-служба обласної прокуратури, iнформує Златопiль.

Органи прокуратури Кiровоградщини продовжують вживати заходи щодо протидiї адмiнiстративним правопорушенням, пов’язаним з корупцiєю.

Так, прокуратурою областi забезпечено участь у розглядi адмiнiстративного протоколу за фактом вчинення ревiзором Головного управлiння Державної фiскальної служби в областi адмiнiстративного правопорушення, пов’язаного з корупцiєю щодо несвоєчасного подання без поважних причин електронної декларацiї за 2017 рiк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому двох голiв депутатських комiсiй залишили на своїх посадах ще на рiк, одного позбавили повноважень

Наразi постанова Ленiнського районного суду, якою iнспектора ДФС визнано винною у скоєннi адмiнiстративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-6 КУпАП (порушення вимог фiнансового контролю) набрала законної сили.

Суд визнав винним ревiзора-iнспектора ДФС у вчиненнi адмiнiстративного правопорушення, пов’язаного з корупцiєю, за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП та призначив адмiнiстративне покарання у виглядi штрафу.

У Кропивницькому інспектору ДФС призначили покарання через декларацію
1 голос[ів]

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований