09 липня 2020, четвер

У Кропивницькому правоохоронець врятував людинi життя

На допомогу 26-рiчного лейтенанта полiцiї покликали перехожi. У цей час Олег Святокум разом iз колегами брав участь у вiдпрацюваннi мiкрорайону, де сталася пригода. Аж раптом до нього пiдбiгло кiлька людей, якi благали викликати швидку та допомогти незнайомцю, що лежав на землi, корчився у судомах i задихався.

Про це повiдомляє прес-служба ГУНП, iнформує Златопiль.

З’ясувавши напрямок, де саме знаходиться потерпiлий, Олег якнайшвидше вирушив туди. Дорогою встиг викликати карету швидкої медичної допомоги та вже на мiсцi, самостiйно почав з’ясовувати стан самопочуття потерпiлого.

Невiдомий чоловiк, вiком близько 50 рокiв, безпорадно лежав i пручався на землi. Через кiлька секунд почав захлинатися. За кольором обличчя, дiльничний Олег Святокум зрозумiв, що потерпiлий може загинути внаслiдок асфiксiї, а тому з допомогою iнших небайдужих громадян перевернув його на бiк та, застосувавши пiдручнi засоби, розтиснув щелепу i звiльнив дихальнi шляхи.

Операцiя з порятунку врештi завершилася успiхом. Чоловiк почав рiвно дихати та заспокоївся, кивками голови вiдповiдав на запитання полiцейського i в цiлком свiдомому станi дочекався приїзду медикiв.

Потерпiлого передали в руки лiкарiв, а дiльничний офiцер, взявши на перепочинок кiлька хвилин, вирушив далi у службових справах.

Iз врятованим чоловiком, стверджує, досi не знайомий, але запевняє, що обов’язково навiдає його в лiкарнi, коли пацiєнт почуватиметься краще.

Лейтенант полiцiї Олег Святокум працює на посадi дiльничного офiцера полiцiї Кропивницького вiддiлу менше року. До того хлопець встиг закiнчити навчання в Державнiй льотнiй академiї України, здобув спецiальнiсть пiлота повiтряного судна, однак згодом змiнив мрiю про небо на роботу на землi.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кiровоградщинi понад 800 матерiв забувають утримувати власних дiтей

Стверджує, про свiй вибiр не жалкував жодної секунди, особливо тепер – у ситуацiї, коли вiд нього залежало чиєсь життя i вiн не схибив, а зробив все як треба та перемiг.

Колектив полiцiї областi пишається вчинком свого колеги.

У Кропивницькому правоохоронець врятував людинi життя
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований