19 серпня 2019, понеділок

У Кропивницькому розглянули петицiю про вiдкриття McDonald’s

Мiськрада Кропивницького розглянула електронну петицiю вiд 26.10.2018 щодо створення необхiдних умов для вiдкриття закладу швидкого харчування “МакДональдз”.

Вiдповiдь опублiкована в Єдинiй системi мiсцевих петицiй, iнформує Златопiль.

“На виконання статтi 231 Закону України “Про звернення громадян”, вiдповiдно до рiшення мiської ради вiд 29.03.2016 № 142 “Про електронну петицiю, адресовану Кiровоградськiй мiськiй радi, її виконавчому комiтету” (з урахуванням змiн), дана петицiя була винесена 01.11.2018 на розгляд постiйної комiсiї мiської ради мiста Кропивницького з питань промисловостi, транспорту, зв’язку, торгiвлi, сфери послуг, захисту прав споживачiв. Але в зв’язку з вiдсутнiстю на засiданнi комiсiї автора петицiї (запрошення було направлено на електронну адресу автора 29.10.2018), члени комiсiї прийняли рiшення перенести розгляд зазначеної петицiї на наступне засiдання та повторно запросити автора петицiї Гребенюка О.В. для надання роз’яснення та вiдповiдної iнформацiї щодо пiдстав подання даної петицiї”, – йдеться у вiдповiдi.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому відновило роботу кафе, де ймовірно отруїлися люди (ФОТО)

Про дату, час та мiсце проведення чергового засiдання постiйної комiсiї мiської ради з питань промисловостi, транспорту, зв’язку, торгiвлi, сфери послуг, захисту прав споживачiв автора петицiї повiдомлять додатково.

Фото:rd.com

У Кропивницькому розглянули петицiю про вiдкриття McDonald’s
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований