05 червня 2020, п’ятниця

У Кропивницькому сім’я вже два місяці чекає оформлення документів на будинок

Сім’я з Кропивницького спокусилася низькою ціною на будинок. Правда, угода мала два аспекти: будинок без комунікацій і земля під ним не оформлена. І ріелтор за невелику доплату обіцяв все виправити за два тижні. Чекають – вже два місяці.

Про це йдеться у сюжеті Сьогодні, інформує Златопіль.

Всього 13 тисяч доларів за будинок у 50 квадратних метрів. Тож подружжя не могло упустити такого шансу – адже недорого. Домовилися з ріелтором, агент з нерухомості – зізнався, що є недоліки: по-перше, будинок без комунікацій, а по-друге, документів на землю, де він стоїть, немає. Однак, пообіцяв усе владнати за додаткові півтори тисячі доларів. Часу на це попросив два тижні.

“Він написав нам розписку, що зобов’язується зробити там-то те-то. Ми, попередньо, даємо гроші в руки людині ну і чекаємо. Часто дзвонили йому, запитували. – Як там, що там? – Все робиться процес йде, я там заплатив, там заяви написав “, – ділиться Валентин Добринецкий, власник будинку.

Уже спакували речі, і за тиждень до переїзду з’ясували – газу, світла та води в будинку немає до сих пір. Жодної заяви ріелтор комунальним службам не подав. Почали розпитувати про свого агента і почули негативні відгуки.

Ріелтор каже, що нерухомість зазвичай продає за ціною нижче ринкової, тому, мовляв, бувають форс-мажори.

“Так, там були деякі незручності, але я не вважаю, що наприклад непідключення світла сьогодні або через два тижні це принципово. Спочатку – це настільки демпінговий об’єкт, що я вважаю, на дещо можна було закрити очі”, – говорить він .

Щоб не потрапити в халепу, юристи попереджають: ретельно вибирайте ріелтора, читайте відгуки, шукайте колишніх клієнтів. Тому що судові процеси у таких справах тривають роками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителів Світловодська попереджають про небезпеку квартирних крадіжок (ФОТО)

“Уберегтися від ошукування – це знову ж таки моніторити соціальні мережі, вишукувати тих чи інших юридичних осіб, які мають певну позитивну репутацію і не вестися на те, що замала ціна швидкість і так далі”, – говорить Юрій Деркаченко, юрист.

 

 

 

У Кропивницькому сім’я вже два місяці чекає оформлення документів на будинок
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований