06 червня 2020, субота

Жителів Світловодська попереджають про небезпеку квартирних крадіжок (ФОТО)

На території м.Світловодська у 2019 році зросла кількість квартирних крадіжок. У період вихідних і святкових днів, вона може збільшитись ще в рази. 

Про це повідомляє інтеренет-видання Світловодськ,інформує Златопіль.
З Кременчука приїжджають так звані “гастролери” для скоєння квартирних крадіжок у місті. Діють вони парами чи втрьох, з яких один забезпечує перевезення до місця вчинення злочину на транспорті, а один чи двоє вчиняють крадіжки.

 Як правило у денний час злодії ходять навколо будинку, шукаючи потенційну жертву, оцінюючи квартири, звідки можна забрати майно. Проблемою є те, що джерелом інформації про мешканців, їх достаток та графік роботи, можуть стати сусіди. Злодії, можуть представлятися працівниками комунальних служб або під приводом соцопитування, заводять розмову з “бабусями на лавці біля під’їзду” або ходять по квартирах, ну а далі справа техніки.

Злочинці заходять до під’їздів та “продзвонюють” квартири. Телефонні дзвінки дозволяють не тільки потрапити на довірливу балакучу сусідку, але й обчислити час, в який господаря квартири, яку вони планують пограбувати, не буває вдома. “Продзвон” – перша ознака того, що квартиру планують пограбувати. Після встановлення факту відсутності на площадці власників квартир злочинці заліплюють жувальною гумкою чи заклеюють вічко дверей (глазки дверей) сусідів та шляхом підбору ключа та злому замку проникають до приміщення квартири та скоюють крадіжку. За також схемою і діють вказані особи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградщині за російську інтернет-пропаганду засудили жінку

 

Жителів Світловодська попереджають про небезпеку квартирних крадіжок (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований