26 лютого 2020, середа

У Кропивницькому відбулося урочисте вручення премії Паученка (ФОТО)

Сьогодні, 21 березня, в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбулося вручення обласної премії у галузі архітектури, геральдики та вексиології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка у 2019 році.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Захід пройшов за участі голови обласної ради Олександра Чорноіваненка та заступниці голови облдержадміністрації Лобанової С.В.

У цьому році у номінації “Декоративно-прикладне мистецтво” за підсумками 2018 року перемогу здобула майстриня декоративно-прикладного мистецтва Людмила Кривенко (м. Кропивницький) за оригінальні творчі доробки (печворк, арт-квілт, клаптикове шитво). Рішення конкурсна комісія ухвалила одностайно.

“Я вважаю, що члени комісії заслужено визначили переможницю в даній номінації премії Якова Паученка, і тому мені за честь буде вручати її. Твори які ми побачили, будуть прикрашати виставки, адже в них вложено душу і сердце автора”, зазначив голова обласної ради Олександр Чорноїваненко.

Нагадаймо, що вручення премії відбувається щорічно 21 березня, у день народження архітектора Я.В.Паученка. Переможцям присвоюється звання «Лауреат обласної премії у галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка», вручається диплом установленого зразка, грошова частина премії, почесна відзнака обласної ради та обласної державної адміністрації – скульптура «Степовий орел».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителям Кропивницького презентували роботи претендентів на обласну премію імені Якова Паученка (ФОТО)

У Кропивницькому відбулося урочисте вручення премії Паученка (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований