09 липня 2020, четвер

У Кропивницькому відбувся забіг на честь міжнародного жіночого дня (ФОТО)

Учора, 8 березня, біля Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості зібрались дівчата і хлопці, які вирішили провести це свято активно і долучитись до забігу гендерної рівності.

Про це повідомляє Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості, інформує Златопіль.

Усі присутні мали пов’язки-баффи фіолетового кольору – кольору Міжнародного дня, він демонстрував єдність і співробітництво між статями.

До створення такого оригінального та спортивного свята доклали зусиль очільник бігового клубу КроРанКлаб – Іван Поліщук, тренер клубу – Станіслав Зелінський, працівники Кіровоградського обласного ЦДЮТ на чолі з директором Ганною Сурковою, Молодіжна громадська організація «Центр», представник Комітету з гендеру та Корпусу Миру в Україні – Крістіна Стоул, волонтер Корпусу та працівник Центру – Джозеф Хеллер.

Розпочалось все з розминки, яку провела керівниця авторської фітнес студії «Нова — Я», персональний тренер та інструктор групових програм – Жанна Васильковська. Після руханки усі взяли участь у спільному фановому забізі на 2 км.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградщині відбулась виставка антикварних ляльок (ФОТО)

Після забігу на учасників чекали смаколики, чай, кава і розваги: конкурси, реп-батл, гра «Хто зверху» та флешмоб від культоргів і ведучих Кіровоградського обласного ЦДЮТ – Олени Короткої та Сергія Ільїна.

У Кропивницькому відбувся забіг на честь міжнародного жіночого дня (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований