18 лютого 2020, вівторок

У Кропивницькому відкрився найбільший в Європі агротехнічний учбовий центр (ФОТО)

Компанія “Агроресурс”, яка займається матеріально-технічним забезпеченням аграріїв на території України, відкрила найбільший в Європі агротехнічний гарантійно-сервісний учбовий центр площею понад 12 тис. м².

Про це повідомляє прес-служба облради, інформує Златопіль.

У своєму виступі під час відкриття голова обласної ради Олександр Чорноіваненко наголосив на тому, що такий центр дасть змогу консолідувати зусилля всіх аграріїв Кіровоградської області та України для покращення розвитку сільського господарства.

“Кіровоградщина зайняла перше місце в Україні по виробництву сільгосппродукції на душу населення. Це заслуга, в тому числі, аграріїв, які присутні на відкритті цього учбового центру. Бажаю вам подальшого росту і сприятливих умов для розвитку”, – зазначив Олександр Чорноіваненко.

Спілкуючись з генеральним директором ООО “Агроресурс” Станіславом Мартиновим, голова обласної ради висловив йому щиру подяку за копітку роботу над створенням агротехнічного учбового центру і проведенням агровиставки.

Після того як запрошені переглянули демонстрацію виставкової техніки, відбулася конференція, де Олександр Чорноіваненко розповів про показники в аграрній сфері Кіровоградщини за минулі роки та тенденції її розвитку у 2019 році. Голова обласної ради також відповів на запитання аграріїв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голову Кіровоградської обласної ради Олександра Чорноіваненка нагородили подякою (ФОТО)

Генеральний директор компанії Станіслав Мартинов поінформував присутніх про діяльність ООО “Агроресурс”. Компанія працює з 1996 року та має 20 представництв по всій території Україні. Більше 2000 постійних клієнтів користується послугами “Агроресурсу” та закуповує в ньому техніку, запчастини і посівні матеріали.

У Кропивницькому відкрився найбільший в Європі агротехнічний учбовий центр (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований