18 лютого 2020, вівторок

У Кропивницькому за ремонт Арки Укрзалізниця вимагає компенсацію у майже 400 млн гривень

«Укрзалізниця» виставляє Кропивницькому вже третій розрахунок збитків, які нібито понесе через зміну руху потягів під час робіт з монтажу транспортної Арки на Левитського – щоразу з більшими сумами.

Про це повідомляє міська рада міста Кропивницького, інформує Златопіль.

Міський голова Андрій Райкович розповів, що думають та роблять з цього приводу в мерії.

Хоча перемовини з залізничниками розпочато ще минулого року, і навіть було досягнуто певне порозуміння, потім втрутився форс – мажор  – плинність кадрів у держструктурі.

“Тих, з ким узгоджували, вже немає. Керівника Одеської залізниці змінили. Ми попередньо домовилися, нам дали підтвердження, всі дозволу для початку будівництва. І про дати ми говорили. А зараз все це намагаються відтермінувати, мовляв, велика кількість вантажів, потягів пасажирських, товарних. Скільки треба на місцях загальмувати, припинити рух вантажних потягів, маршрути руху пасажирських треба змінювати”, – наголосив міський голова.

Все це вже було втілено у цифри – одному з листів від «Укрзалізниці» говорилося про збитки у 80 мільйонів гривень, які підприємство отримає через зміну маршрутів руху пасажирських поїздів або їх скасування.

Далі з’явились нові умови: на час проведення робіт є технічна можливість 16 пар вантажних поїздів спрямувати на інші напрямки, а 13 пар треба залишити без руху,орієнтовна сума збитків – 300 мільйонів гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградщині за допомогою переробки старої дороги укріплюють нову (ФОТО)

Сума росте навіть не в арифметичній прогресії. Говорили спочатку про 67 мільйонів, потім про 310, зараз вже про 380.

Очільник міста звернувся до керівника «Укрзалізниці» особисто.

“Ми ще не «вмикали» соціальний аспект, ті важелі, якими сьогодні успішно користуються політики, не ходили з плакатами, з вимогами – це не амбіція, а потреба міста. В будь-якому випадку шляхопровід буде збудований, подобається це комусь, чи ні”,- підкреслив Андрій Райкович.

 

 

У Кропивницькому за ремонт Арки Укрзалізниця вимагає компенсацію у майже 400 млн гривень
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований