12 липня 2020, неділя

У Кропивницькому запрацювали басейни (ВIДЕО)

У Кропивницькому вiдсьогоднi працюють два з трьох басейнiв мiста. Рiшення про вiдкриття з 1 червня басейнiв, спортзалiв та фiтнес-центрiв ухвалила обласна комiсiя з питань надзвичайних ситуацiй.

Про це йдеться у сюжетi Суспiльного, iнформує Златопiль.

У фiтнес-клубi у мiкрорайонi Волкова на адмiнiстративнiй стiйцi є дезiнфектори, усiм вимiрюють температуру. З пiдвищеною температурою не пускають – говорить директорка з роботи з клiєнтами Антонiна Краснопольська. Кропивничанка Наталiя Дзюбенко каже, що найкраща новина останнього часу для неї стала – вiдкриття басейну:

“Три мiсяцi не ходила, для мене це було i фiзично важко, i по здоров’ю вiдчуваю рiзницю. Рушник я взяла свiй, температуру менi помiряли”.

У басейнi можуть одночасно знаходиться не бiльше 6 людей, вiдсутнi груповi тренування. Очищення води вiдбувається автоматично – система складається з трьох рiвнiв: це хлор, кварцування i пiсок.

Басейн в бласнiй спортивнiй школi олiмпiйського резерву “Надiя” не працює.

“У нас є люди, якi можуть займатися в абонементних групах, є нашi вихованцi, якi займаються у спортивних групах. Над графiком ми зараз працюємо, це найбiльш важке питання, – каже директор школи Станiслав Рой, – вода дезiнфiкується пiд впливом гiдролiзу, тобто ми її гiперхлоруємо, i це надходження хлору у нас автоматично регулюється”.

Спортивно-оздоровчий комплекс у мiкрорайонi Новомиколаївка пiд час карантину не припиняв працювати. Чому, пояснює голова громадської органiзацiї “ФанКлуб” Гарiк Хачатрян:

“Ми працюємо згiдно законодавства, у нас створена громадська органiзацiя i займалися тiльки її члени, за законом у басейнi i спортивних залах могли водночас перебувати не бiльше 10 чоловiк”. Як працював басейн, розказала адмiнiстраторка комплексу Тетяна Харабар.

“Приходе клiєнт, ми говоримо, що потрiбно обробити руки, мiряємо температуру, видаємо бахiли, рукавички, людина проходить в роздягальню”.

Юлiя Щiголева каже, що ходила на тренування пiд час карантину.

“Добре, що була можливiсть тримати себе у формi i фiзичнiй, i психологiчнiй. Не боялася ходити на тренування. Тому що всi заходи безпеки виконувалися, i я за своїм здоров’ям i безпекою теж завжди слiдкую”.

За словами головної санiтарної лiкарки областi Надiї Оперчук, використання у басейнах озонування i хлорування води унеможливлює зараження коронавiрусом:

“Для того, щоб впевнитися, що вода вiдповiдає вимогам санiтарних правил, можна зробити аналiз води. Це може зробити обласний лабораторний центр”.

Говорить, результати аналiзiв води з басейнiв будуть готовi протягом трьох днiв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому презентували трирічну програму підтримки комунальних медзакладів (ФОТО)

У Кропивницькому запрацювали басейни (ВIДЕО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований