30 травня 2020, субота

У Кропивницькому заслухали свідчення потерпілої у справі Ярослава Бублика (ФОТО)

У Ленінському районному суді відбулося чергове слухання у справі депутата обласної ради, мецената та бізнесмена Ярослава Бублика.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

На судовому засіданні, яке відбулося вчора, 10 жовтня, у режимі відеоконференції з Шевченківського суду міста Києва, заслухали покази однієї з потерпілих Світлани Малоок.

Нагадаємо: Депутата, який пройшов до Кіровоградської облради від ПП “Солідарність”, звинувачують зa чaстиною 4 ст. 190 Кримінaльного кодексу – “шaхрaйство, вчинене в особливо великих розмірaх aбо оргaнізовaною групою”. Санкція статті передбaчaє покaрaння у вигляді позбaвлення волі нa строк від п’яти до двaнaдцяти років з конфіскaцією мaйнa.

Відповідаючи на запитання прокурора потерпіла зазначила, що раніше мала з Ярославом Бубликом досить близькі дружні відносини, є його кумою і не раз позичала йому чималі суми грошей.

За її словами до 2015 року ці кошти обвинуваченим поверталися. А починаючи з червня 2015 року кошти на загальну суму 400 тис 150 доларів, які жінка позичала у чотири етапи до квітня 2017 року обвинувачений повертати припинив. Чому Світлана Малоок продовжувала позичати чималі гроші після неповерненої за її словами першої суми у 250 тисяч доларів, вона відповіла, що просто мала дуже гарні відносини з паном Ярославом і вірила, що він все поверне, адже він був фінансово спроможним.

Зі сторони захисту поцікавилися чи були розписки на позичені суми, на що потерпіла відповіла, що попередні розписки ліквідовані, а укладена 25 квітня 2017 року після перерахування суми боргу містила у собі всі заборговані суми. На питання де точно укладалася ця угода пані Світлана точно відповісти не змогла, але припустила що це було на автозаправці автошляху Київ-Одеса.

Таким чином Світлана Малоок позивається до обвинувачуваного на загальну суму 400 тис. 150 дол., 3% річних та моральне відшкодування у сумі 2 млн грн.

Сам обвинувачений зазначив, що кошти, які Світлана Малоок давала йому з 2012 року в борг під 40% річних були виплачені. І з 2012 по 2017 рік потерпіла отримала від нього у загальній сумі 1 млн 91 тис доларів.

По закінченню допиту потерпілої адвокат Ярослава Бублика клопотав про зміну запобіжного заходу на домашній арешт у нічний час, але суд не задовольнив клопотання сторони захисту.

Журналістам Ярослав Бублик зазначив, що Світлана Малоок давала кошти під великі відсотки, на чому непогано заробила упродовж 5 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутату Ярославу Бублику продовжили термін тримання під вартою (ФОТО)

“Не було ніяких боргів, а розписки звідкись з’явилися у 2018 році у матеріалах справи. Вона ухиляється від запитаннь про кількість нерухомого майна в елітних районах Києва та отелях у Болгарії. Де вона могла взяти такі кошти, коли їй не поверталися гроші і вона нічого не заробляла? Мені незрозуміло, чому моєю справою, яка підсудна поліції, займається ціла генпрокуратура , а саме сім процесуальних прокурорів? Попереду буде розкрито багато цікавих фактів”, – зазначив обвинувачений.

Наступне засідання суду, на якому допитуватимуть свідків, відбудеться 5 листопада на 15:00.

Явку свідків має забезпечити прокурор.

 

У Кропивницькому заслухали свідчення потерпілої у справі Ярослава Бублика (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований