10 грудня 2019, вівторок

У прокуратурi областi вiдбулася зустрiч з представниками Консультативної мiсiї ЄС в Українi

Прокурор Кiровоградської областi Анатолiй Коваленко обговорив нагальнi питання реформування правоохоронного сектору регiону з головою Консультативної мiсiї Європейського Союзу в Українi (КМЄС) Кястутiсом Ланчинскасом.

Про це повiдомила прес-служба обласної прокуратури, iнформує Златопiль.

Сьогоднi, 7 лютого, в прокуратурi областi вiдбулася робоча зустрiч керiвництва прокуратури Кiровоградської областi з представниками Консультативної мiсiї Європейського Союзу в Українi. 

У ходi зустрiчi сторонами обговорено максимально ефективнi шляхи реформування органiв прокуратури та використання мiжнародного досвiду в роботi вiдомства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голову Кіровоградської обласної ради Олександра Чорноіваненка нагородили подякою (ФОТО)

Зокрема, учасники заходу детально зупинилися на питаннi спiвпрацi органiв прокуратури та полiцiї, подiлилися своїми враженнями щодо взаємодiї правоохоронцiв та висловили побажання максимально ефективної моделi спiвпрацi, яка працює в європейських країнах.

Анатолiй Коваленко засвiдчив готовнiсть прокуратури Кiровоградської областi до перейняття передового досвiду країн Євросоюзу щодо правоохоронної дiяльностi та наголосив на важливостi європейської пiдтримки в концептуальному плануваннi та послiдовнiй реалiзацiї комплексних зусиль щодо реформування органiв прокуратури України.

За результатами зустрiчi прокурор областi пiдтвердив делегацiї Мiсiї зацiкавленiсть вiдомства у подальшому поглибленнi спiвпрацi та висловив сподiвання на конструктивний розвиток взаємодiї.

У прокуратурi областi вiдбулася зустрiч з представниками Консультативної мiсiї ЄС в Українi
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований