22 жовтня 2019, вівторок

В Олександрії невідомий позбавив подружжя життя заради металевих деталей з печі

За однією з версій, подружжя з Олександрії, яке знайшли вбитим на території одного з дачних кооперативів, могли позбавити життя заради кількох кілограмів металобрухту.

Про це йдеться в матеріалах Єдиного державного реєстру судових рішень, повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

“У судовому засіданні слідча пояснила, що, за однією з версій, яка є предметом розслідування, з будинку могли викрасти металеві деталі та здати на найближчий пункт прийому металобрухту. Відсутність накладок на печі дає підставу припустити існування корисливих мотивів”, – йдеться в судовій ухвалі.

Відомо, що вбивця був озброєний ножем. Тіла господарів будинку 17 грудня виявив охоронець садового товариства. Жінку вбили п’ятьма ударами, на тілі чоловіка було сім ножових поранень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кропивничанин вбив чоловіка, в якого жив на квартирі (ФОТО)

В рамках розслідування суд вирішив провести радіорозвідку місцевості. Цю роботу проведуть задля отримання координат базових станцій операторів стільникового мобільного зв’язку, в зону дії яких потрапляють мобільні термінали, що працюють на території місця вчинення кримінального правопорушення та у напрямку можливого переміщення осіб, які могли вчинити злочин.

В Олександрії невідомий позбавив подружжя життя заради металевих деталей з печі
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований