14 серпня 2020, п’ятниця

Власник “Екостайлу” відзвітував перед кропивницькими депутатами 

Власник сміттєприбирального підприємства “Екостайл” Ігор Мисака, під час чергової сесії міської ради Кропивницького виступив перед депутатами прозвітувавши про досягнення та недоліки в роботі підпорядкованої йому фірми, інформує Златопіль.
Бізнесмен зауважив – затримки із вивезенням сміття, про які неодноразово в соціальних мережах згадували як рядові кропивничани так і керівництво міста, дійсно мали місце, однак подібні випадки є поодинокими та не відображають реального стану речей. 
“Ми працюємо над запровадженням GPS-трекінгу наших машин. Вже зараз усі автомобілі мають необхідне обладнання, а вже невдовзі їздитимуть відповідно до чіткого графіку, який можна буде відслідкувати в режимі онлайн. Крім того в планах відхід від захоронення сміття і впровадження 100-відсоткової його переробки. І це при тому, що наразі мешканці міста заборгували нашому підприємству понад 2 мільйони гривень”, – наголосив Мисака. 
Крім того згадав власник “Екостайлу” про створений внутрішній чат, в якому працівники підприємства мають прямий контакт з представниками як міської ради так і комунальних підприємств та ЖЕО.
“Тепер усі проблемні питання вирішуватимуться в режимі реального часу”, – резюмував підприємець.   
Власник “Екостайлу” відзвітував перед кропивницькими депутатами 
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований