05 червня 2020, п’ятниця

Як діти з Кіровоградщини підкорювали дику природу в Чорному лісі (ФОТО)

Вже традиційно на травневі свята на Кіровоградщині відбулася наметова таборівка “Чорноліська січ – 2019” для дітей та юнацтва, організована Кропивницьким кошем УДЮТ “Січ”.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Перший захід таборового сезону організації вже більше десяти років розміщується у мальовничому урочищі “Бочки” Знам’янського району Кіровоградської області. Цього ж року, незважаючи на дощ та прохолодну погоду, у Чорному лісі зібралися близько півсотні відчайдухів.

Нові таборовики та січовики “зі стажем” вчилися та вдосконалювали елементи січового вишколу, тактичних навичок, орієнтування на місцевості, вміння виживати у дикій природі без ґаджетів.

А ще юні скаути багато спілкувалися, співали повстанських та сучасних українських пісень, грали в козацькі ігри та ласували їжею, приготованою власноруч на вогнищі.

Як зазначила голова організації УДЮТ “Січ” Олена Шендеровська, такі заходи виховують у дітях не лише “здоровий” патріотизм та повагу до культурних традицій нашої батьківщини, а також вчать підростаюче покоління бути відповідальними лідерами, вміти взаємодіяти один з одним.

“Саме відчуття “справжності” допомагає дітям та дорослим отримати живі емоції, та пережити за кілька днів сценарій справжнього життя з розподілом ролей та обов’язків. Після такого досвіду всі отримують щось своє – діти приїздять додому з новими вміннями та навичками, а представники більш доросле покоління іноді навіть переосмислюють свої погляди на важливі життєві речі”, – розповіла пані Олена.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому обрали переможців конкурсу «Майбутній захисник України» (ФОТО)

Кульмінацією ж першої сезонної таборівки, стала довгоочікувана юнацтвом “Теренова гра”, яка стала підсумком всіх здобутих знань та навичок.

А найважливішим відгуком  для організаторів є питання від дітей  “А коли наступний табір?”…

Як діти з Кіровоградщини підкорювали дику природу в Чорному лісі (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований