26 лютого 2021, п’ятниця

Як допомагають умовно засудженим у Кропивницькому

Сьогодні, 27 січня, у Кропивницькому відбулася пресконференція, за підсумками наданої допомоги умовно засудженим благодійною організацією “100 % життя”.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

В будь-якому суспільстві є люди, які знаходяться в зоні ризику і в яких може статися конфлікт з законом, тому органи пробації обговорюють доцільність допомоги таким категоріям.

“Наша функція полягає в тому, щоб послуги були спрямовані на профілактику і на здоров’я.  Ще в нас додалася функція відновлення паспортів. Цього року ми відновили паспорти 8 людям. Загалом до нас звернулася 21 особа. Уявіть, як може соціалізуватися без паспорту людина, в якої були проблеми з законом. Це будуть складності в комунальних установах і в отриманні медичної допомоги, тощо”, –  каже виконавчий директор БО “100% життя” Костянтин Данильченко.

Крім того, представники організації провели тестування на ВІЛ та скриннінг на туберкульоз. Загалом 168 осіб отримали ці послуги. У 6 жителів Кіровоградщини тест на ВІЛ був позитивний і ці люди вже проходять лікування. Що стосується гепатиту –  у 18 осіб був позитивний тест. Лікування гепатиту складніше, бо воно є дороговартісним.

“Ми вже два роки відпрацювали з БО “100 % життя” в напрямку підтримки осіб, які знаходяться у конфлікті з законом. Свого часу нас відмовляли, казали “що ви робите?”, але ми не побоялись, їздили в різні міста і дивились як це роблять колеги. Ми постійно проводимо моніторинг виконання спільної роботи і є певні позитивні результати. Маємо серйозних, досвідчених партнерів і бачимо, що на сьогодні ситуація така, що дійсно немає рецидивів у людей, які були в конфлікті з законом. І ми розуміємо, що кожна гривня, вкладена в безпеку громадян, повернеться тим, що менше буде повторення злочинів: менше будуть зривати ланцюжки з дівчат, красти автівки, менше влазити в квартири.  Я гадаю виходить добре і ми сподіваємось на подальшу співпрацю”,  – розповів директор Кропивницького міського центру соціальних служб, сім’ї, дітей та молоді Олег Краснокутський .

Старший інспектор філії Державної установи “Центр пробації” в Кіровоградській області Микола Гудима розповів про стан боротьби зі злочинністю:

“Хочеться розповісти про переваги співпраці з організацією, яка допомагає в першу чергу з соціалізацією наших суб’єктів. Є певні методики, за допомогою яких ми виявляємо криміногенні фактори, що сприяли скоєнню злочину і допомагаємо їх вирішити. По підрозділам міста Кропивницький в нас за рік пройшло по обліках 900 осіб, з них повторне кримінальне порушення скоїло 16 осіб. Тому наша співпраця є достатньо ефективною”, – повідомив представник правоохоронних органів.

Довідка:

БО “100% Життя” — найбільша пацієнтська організація в Україні, місія якої  – боротьба за життя! Мережа працює з пацієнтами та для пацієнтів, в тому числі представляючи інтереси людей, які живуть з ВІЛ, в 25 регіонах України. Мережа працює з 2001 року та є основним реципієнтом та виконавцем проектів Глобального Фонду та USAID в Україні. “100% Життя” є провідним партнером держави у впровадженні медичної реформи та розробником системи eHealth. 2016 року Мережа отримала нагороду PEPFAR за найкраще партнерство та стала найбільшим благодійником країни 2016 та 2017 років за версією Українського форуму благодійників. Щороку Мережа надає послуги більш ніж 190 тисячам пацієнтів, 90 тисяч з яких — ЛЖВ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутати Кіровоградської облради підтримали звернення до вищого керівництва країни

Марія Філіп`єва

Як допомагають умовно засудженим у Кропивницькому
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований