13 червня 2021, неділя

Як виглядає дорога на Кіровоградщині, яку не ремонтували понад 40 років (ФОТО)

Депутат обласної ради та голова фракції ВО “Батьківщина” Олександр Чорноіваненко проінспектував хід ремонтних робіт на автодорозі обласного значення Т-12-12 Новомиргород — Велика Виска, яку не ремонтували понад 40 років.

Про це він повідомив у себе на сторінці в Фейсбук, інформує Златопіль.

Так, за його словами нині на ділянці триває активний процес ремонту дороги.

“Днями проінспектував хід ремонтних робіт на дорозі Т-12-12, що проходить через місто Новомиргород, на яку ми всі так довго чекали. Поспілкувався з робітниками, дізнався про процес, технологію та труднощі з якими їм доводиться стикатися. Безумовно, на плечах цих хлопців зараз лежить велика відповідальність, оскільки ця дорога не бачила ремонту понад 40 років, але найголовніше, що я побачив в їх очах, це розуміння того, наскільки це важливо. І я скажу відверто, побувавши на місці, в середині процесу, я відчув гордість за те, що нам все-таки вдалося домогтися цього довгоочікуваного ремонту ,- написав Олександр Чорноіваненко.

Варто зауважити, що саме завдяки ініціативі тоді ще голови обласної ради Олександра Чорноіваненка та його команди були виділені кошти на ремонт цієї дороги.

“Я вже неодноразово говорив про важливість ремонту та будівництва доріг в області, багато разів разом з командою ми виступали ініціаторами цього процесу, тисячу разів стикалися з труднощами і відмовами, але в такі моменти, коли ти бачиш результат, я щоразу розумію, наскільки важливим є те, що ми робимо. Попереду ще багато роботи, але я переконаний, що все вийде”, – зауважив Олександр Чорноіваненко.

Нагадаємо, в одному із міст Кіровогрaдщини реконструюють дорогу, яку не ремонтувaли понaд 40 років. Також раніше Олександр Чорноіваненко розповів про важливість ремонту та будівництва доріг на Кіровоградщині.

Як виглядає дорога на Кіровоградщині, яку не ремонтували понад 40 років (ФОТО)
1 голос[ів]

Посівний матеріал, ЗЗР, мікро та мінеральні добрива від Агроімпульс

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований