07 березня 2021, неділя

Юні кропивничани успішно дебютували на Всеукраїнському фестивалі (ФОТО)

Колектив Дитячого театру мод  “Ольга” отримав першу премію на Всеукраїнському дитячому фестивалі моди та краси “Nika Planet”, який відбувся 21 лютого у місті Дніпро, інформує Златопіль.

У фестивалі брали участь молодіжні та дитячі хореографічні колективи та театри моди з Дніпра, Харкова, Запоріжжя, Кропивницького та інших міст.

Учасники вперше виступили у такому складі, для багатьох це був дебют. Але це великий досвід роботи та можливість знайомства з новими творчими колективами. Попереду нові цікаві проєкти та успіхи.

“Конкурси краси та фестивалі талантів – це серйозна школа для юних учасників. Тут діти мають можливість проявити себе і продемонструвати суддям навички, які отримують в своїх модельних агентствах і театрах мод. Крім того, хлопці та дівчатка мають можливість спілкуватися зі своїми однолітками з різних куточків нашої країни , знаходити серед них друзів. Дитячі конкурси – це, перш за все, свято. Звичайно, є момент змагання, але для нас важливо подарувати радість кожній дитині. Висловлюємо слова вдячності організаторам студії моди  “Ніка” та особисто керівникові Вікторії Котелевській за свято краси, позитиву та добрих емоцій! – зазначила директорка імідж-центру “Ольга” Вікторія Вагжанова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Авторські чаї виготовляє жителька Кіровоградщини

Юні кропивничани успішно дебютували на Всеукраїнському фестивалі (ФОТО)
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований