28 січня 2020, вівторок

Юристи фiскальної служби Кiровоградщини вiдстояли понад 5 млн гривень на користь держави

Протягом сiчня 2019 року юристи фiскальної служби Кiровоградщини вiдстояли у судах понад 5 млн гривень на користь держави.

Про це повiдомляє прес-служба ГУ ДФС в областi, iнформує Златопiль.

Протягом сiчня поточного року юридичною службою органiв ДФС Кiровоградської областi здiйснювалось супроводження 1278 справ рiзних категорiй на загальну суму 2,5 млрд гривень.

За результатами їх розгляду повнiстю або частково на користь органiв ГУ ДФС у Кiровоградськiй областi винесено 4 рiшення на суму 5,1 млн грн, що становить бiльше 50 вiдсоткiв вiд загальної кiлькостi винесених рiшень та бiльше 90 вiдсоткiв вiд їх загальної суми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За минулий рiк кропивницьке управлiння капбудiвництва освоїло близько 80% передбачених коштiв

Серед адмiнiстративних справ за позовами платникiв податкiв до територiальних органiв ДФС Кiровоградської областi  бiльшу частину складають справи про визнання недiйсними/нечинними податкових повiдомлень – рiшень. Так, протягом першого мiсяця цього року розглянуто 7 таких справ на загальну суму майже 5 млн гривень. З них на користь територiальних органiв ДФС Кiровоградської областi прийнято 3 рiшення (бiльше 40 вiдс.) на суму 4,8 млн гривень.

Юристи фiскальної служби Кiровоградщини вiдстояли понад 5 млн гривень на користь держави
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований