29 квітня 2024, понеділок

Захиститися від крадіїв: що радять підприємцям Кіровоградщини

Не секрет, що вiдкритiсть та доступнiсть для огляду сучасних торговельних майданчикiв несе власникам не тiльки вигоди, а й створює певнi складнощi. Так, доволi актуальним є питання захисту вiд крадiжок, якi здiйснюються у магазинах.

Крадiжки можуть завдати шкоди будь-якому бiзнесу, особливо малим пiдприємствам, якi можуть не впоратися з великими збитками. Однак при наявностi належного пiдходу до забезпечення охорони у магазинi, їх власники можуть мiнiмiзувати втрати i краще захистити свої активи, передає Златопiль.

Так, лише за вересень поточного року працiвники полiцiї охорони Кропивницького 26 разiв виїжджали на спрацювання кнопки тривожної сигналiзацiї у супермаркетах мiста. I хоч суми крадiжок iнодi незначнi, але навiть за такi безглуздi злочини можна не тiльки штраф отримати, але i опинитися за ґратами.

Українське законодавство роздiляє поняття дрiбної крадiжки i крадiжки. У першому випадку сума збитку не перевищує 0,2 неоподатковуваного мiнiмуму доходiв громадян (до 227 грн) та тягне за собою адмiнiстративну вiдповiдальнiсть, згiдно зi ст. 51 Кодексу України про адмiнiстративнi правопорушення, яка настає з 16 рокiв i передбачає штраф або адмiнiстративний арешт. У випадку малозначного порушення суд може винести попередження.

За крадiжку, що не пiдпадає пiд критерiї дрiбної, згiдно зi ст. 185 Кримiнального кодексу, може наступити кримiнальна вiдповiдальнiсть (з 14 рокiв), що передбачає штраф, виправнi або громадськi роботи, арешт або позбавлення волi до трьох рокiв.

У разi скоєння крадiжки неповнолiтнiми особами, як у випадку з кримiнальною, так i адмiнiстративною вiдповiдальнiстю батьки  залучаються до штрафу по ст. 184 Кодексу України про адмiнiстративнi правопорушення за неналежне виконання своїх батькiвських обов’язкiв.

Управлiння полiцiї охорони нагадує власникам магазинiв та супермаркетiв, що надiйним способом уникнення крадiжок та виявлення зловмисникiв, залишається встановлення систем вiдеоспостереження та тривожних кнопок, та, звичайно, сигналiзацiї в торгових залах. Побачивши наклейку «Об’єкт пiд охороною» чи «Термiновий виклик полiцiї», потенцiйний злодюжка двiчi подумає, перш нiж красти.

Управлiння полiцiї охорони в Кiровоградськiй областi

Захиститися від крадіїв: що радять підприємцям Кіровоградщини
1 голос[ів]

Доставка квітів у Кропивницькому

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований