21 лютого 2020, п’ятниця

Жителi Кропивницького допомогли патрульним викрити крадiїв (ФОТО)

Завдяки пильностi сусiдiв та вчасному повiдомленню на лiнiю “102” патрульнi виявили ймовiрних крадiїв.

Про це повiдомляє прес-служба патрульної полiцiї, iнформує Златопiль.

Ситуацiя сталася у вівторок, 5 січня, близько 10-ї години на вулицi Братиславська. Патрульнi отримали повiдомлення, що з двору приватного будинку невiдомi виносять газовий балон та мiшок з горiхами. За наявними прикметами ймовiрних злодiїв iнспектори опрацювали прилеглу до будинку територiю та виявили двох чоловiкiв.

Обоє 31-рiчних кропивничан вже викликали таксi та були готовi завантажити майно, яке їм не належало. Згодом iнспектори знайшли власницю будинку, яка впiзнала свої речi. У свою чергу слiди, якi вели вiд будинку до автiвки не лишали сумнiвiв у причетностi чоловiкiв до скоєного.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До кропивницької колонії намагалися передати наркотики та шприци (ФОТО)

Iнший приклад виявлення патрульними викраденого металу трапився днем ранiше на вулицi Короленка. Близько 17-ї години полiцейськi роти тактико-оперативного реагування отримали повiдомлення про крадiжку з двору громадянки.

Iнспектори оглянули прилеглi до ймовiрного мiсця злочину пункти прийому металобрухту та на одному з них виявили викраденi речi. Заявниця їх одразу впiзнала. Чоловiк, який здав металевi вироби, виявився добре вiдомим патрульним.

Жителi Кропивницького допомогли патрульним викрити крадiїв (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований