24 січня 2020, п’ятниця

В Україні спростили процес реєстрації “Євроблях”

Наразі на митниці буде достатньо пред’явити технічний паспорт. Проте це рішення було прийнято за десять днів до кінця пільгового періоду. І вже з 22 лютого акцизні ставки будуть збільшені у 2 рази.

Про це повідомляє сайт OBOZREVATEL, інформує Златопіль

В Україні було прийнято рішення зробити процедуру оформлення “Євроблях” значно простішою. На думку Кабінету міністрів, у водіїв виникають проблеми саме через отримання сертифікату відповідності екологічним нормам.

Розмитнити авто можна буде і після пільгового періоду, але в цьому випадку сплатити потрібно більше. Оформлення авто можна здійснити на будь-якій митниці. Тим паче, коли з документами усе в порядку, не потрібно вивозити авто за кордон, щоб зняти її з реєстрації.

В Державній фіскальній службі рекомендують для швидкого та комфортного переоформлення наймати брокерів. Котрі беруть на себе відповідальність і самостійно проводять переоформлення документів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які зміни у документації очікують на жителів Кіровоградщини після перейменування області

Для тих хто, ще не зареєстрував своє авто у пільговий період, загрожують штрафи та покарання. Проте не дивлячись на систему покарань на сайтах об’яв, ще досі активно продають “євробляхи”. А ціни на них стрімко падають кожного тижня.

У Міністерстві фінансів припускають: легалізувати вдасться близько половини авто, усі інші водії будуть переховуватись від правоохоронців, або залишатимуть свої авто у гаражах та дворах.

В Україні спростили процес реєстрації “Євроблях”
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований