17 грудня 2025, середа

Чорноіваненко про виступ Тимошенко: «Країна потребує рішучих змін і професійного уряду»

Голова Кіровоградської обласної організації «Батьківщина» Олександр Чорноіваненко прокоментував виступ лідерки фракції Юлії Тимошенко у Верховній Раді.

За його словами, слова політика повністю відображають реальний стан справ у країні.

«Через непрофесіоналізм нинішньої влади ми бачимо хаос у фінансовому та організаційному управлінні, руйнування соціальної сфери та загрозу для обороноздатності держави», — зазначив Чорноіваненко.

Він підкреслив, що переговори з міжнародними партнерами, які ведуть особи з корупційними підозрами, не можуть ефективно захищати інтереси України. Також Чорноіваненко підтримав заклик Тимошенко до створення коаліції та уряду національної єдності.

«Україна потребує рішучих змін і прозорого управління на всіх рівнях. Без цього ми ризикуємо втратити не лише фронт, а й стабільність у повсякденному житті громадян», — додав голова обласної організації.

Він повідомив, що фракція «Батьківщина» продовжує збирати підписи за відставку уряду і сподівається на створення команди, здатної ефективно керувати державою та захищати її інтереси.

Чорноіваненко про виступ Тимошенко: «Країна потребує рішучих змін і професійного уряду»
Оцінити цей запис

Доставка квітів у Кропивницькому

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований