22 серпня 2019, четвер

Найбільш проблемними кропивничани вважають питання медицини, дорожніх ремонтів та благоустрою (ФОТО)

Близько півсотні кропивничан долучились сьогодні до підведення підсумків проведеної за ініціативи “Батьківщини” наметової кампанії “Бюджет громади – 2019”.

До обговорення долучилися депутати міської ради Олександ Цертій, Роман Колісніченко, Сергій Бойко та Михайло Демченко, інформує Златопіль.

За інформацією доповідачів загалом волонтерами було опитано 4185 осіб більшість з яких – 66% склали городяни віком понад 55 років. На думку Олександра Цертія це демонструє негативну динаміку залучення молоді до процесів розвитку міста та наявну недовіру до органів влади.

 “Молодь віком від 18 до 29 років склала лише 6% респондентів, що звісно насторожує. Тим не менш проведення такої кампанії та подальша робота над проблемними питаннями може допомогти залучити більше молодих людей продемонструвавши їм, що слово городян таки має вагу”, – наголосив депутат.

Загалом найбільш проблемними питаннями, що турбують громаду обласного центру, є медичне обслуговування, ремонт доріг та сфера благоустрою – озеленення, поточні ремонти внутрішньо дворових доріг, облаштування прибудинкових територій. Дещо менше занепокоєння викликає робота громадського транспорту, “добровільні” внески в навчальних закладах, вивезення сміття та якість надання послуг з опалення.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому відбулася творча зустріч з Володимиром Яворівським (ФОТО)

“Вирішення більшості цих питань ми вже пропонували діючій владі протягом 2018 року. Це були проекти профільних програм які дозволили б нам закрити частину місцевих проблем. Нажаль діюча депутатська більшість не підтримала наші починання тож ми вирішили піти іншим шляхом – донести до колег-депутатів думки самих кропивничан. Сподіваємось, що відмовити своїм майбутнім виборцям ні депутати більшості ні міський голова не зможуть”, – резюмував Цертій.

Найбільш проблемними кропивничани вважають питання медицини, дорожніх ремонтів та благоустрою (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований