29 березня 2024, п’ятниця

У Кропивницькому відбулися одразу два Чемпіонати України з мотокросу

10-11 вересня на Завадівській трасі у Кропивницькому проходили змагання з мотокросу – Чемпіонат України серед юнаків, Чемпіонат України серед дорослих і Кубок федерації мотоспорту України.
Змагання були присвячені пам’яті Валерія Даценка, пише Гречка.
В Чемпіонаті України було заплановано провести сім етапів протягом спортивного сезону. За сумою всіх етапів потім виводяться переможці та призери. У зв’язку зі складним фінансовим становищем етапи у Києві та Цюрупинську скасували, тож етап у Кропивницькому мав би бути сьомим, але фактично він п’ятий», – розповів  директор мотоклубу «Олександрія», директор змагань Володимир Крисько.
За їхніми результатами двом представникам нашої області вдалося піднятися на призовий подіум. У класі «Ветеран», на мотоциклах об’ємом двигуна до 500 куб. см «срібло» виборов Сергій Кріпак із Кропивницького. Двічі призером Чемпіонату України став олександрієць, майстер спорту Олександр Скічко. 10 вересня він фінішував із другим результатом у класі «МХ-2 юніор» 250 куб. см., а другого дня посів третє місце в класі Open.