24 січня 2022, понеділок

Депутати Кропивницької міськради проголосували за бюджет, але неодноголосно

Депутати Кропивницької міської ради проголосували за бюджет на наступний 2022 рік.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Дoхoди міськoгo бюджeту нa нaступний pік склaдaють 2,733 мільяpди гpивeнь, а oбсяг видaтків гpoмaди – 2,708 млрд гpивeнь.

Проти запропонованого проєкту рішення виступив лише депутат від “ОПЗЖ” Олександр Корнюша, який назвав бюджет незбалансованим та спірним, однак його думку депутати не підтримали.

“Моя думка, відносно зауважень, які лунали: жодного разу ми не приймали бюджет який був би ідеальним і пропозицій було більше, ніж фінансових можливостей. Зверну увагу на те, що спірні питання мають вирішуватися на планово- бюджетних комісіях, але жодного разу я не чув жодної конкретної пропозиції, яка б вносилася для того, щоб її можна було нормально опрацювати, аби винести її на розгляд сесійного засідання. Тож недоречно під час сесії виносити будь-які цифри, адже питання має стояти в тому, чи готові ми проголосувати за бюджет в такому вигляді, який він є на сьогодні”,- зазначив депут від ВО “Батьківщина” Олександр Цертій.

Врешті, 33 депутати з 34 присутніх проголосували – “за”

Освіта

На фінансування бюджетних програм на реалізацію заходів у сфері освіти на 2022 рік плануються видатки в сумі 1 490 351,8 тис. грн, з них по:

 • управлінню освіти міської ради – 1 392 760,3 тис. грн;
 • управлінню культури і туризму – 58 970,8 тис. грн на надання спеціальної освіти мистецькими школами;
 • управлінню молоді та спорту – 3 959,5 тис. грн на утримання КЗ Дитячий будинок «Наш дім»;
 • управлінню капітального будівництва на капітальні видатки – 34 661,2 тис. грн.

Охорона здоров’я

В 2022 році всі заклади системи охорони здоров’я Кропивницької міської територіальної громади отримують пряме фінансування від Національної служби здоров’я України за надані медичні послуги населенню за Програмою медичних гарантій, згідно із Законом України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення».

Станом на 1 жовтня 2021 року мережа закладів охорони здоров’я міста налічує 10 некомерційних підприємств (4 лікарні, 1 пологовий будинок, 1 поліклінічне об’єднання, 2 центри первинної медико-санітарної допомоги, 1 амбулаторія загальної практики сімейної медицини та 1 територіальне стоматологічне об’єднання).

Фінансування бюджетних програм по галузі «Охорона здоров’я» планується по управлінню охорони здоров’я у сумі 94 350,5 тис. грн за рахунок коштів бюджету територіальної громади, у тому числі:

 • по загальному фонду – 84 350,5 тис. грн, з них на оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 68 522,2 тис. грн, на програму підтримки галузі охорони здоров’я та на утримання інформаційно-аналітичного відділу медичної статистики при управління охорони здоров’я – 15 828,3 тис. грн;
 • по спеціальному фонду (бюджету розвитку) – 10 000,0 тис. грн на капітальні видатки через управління охорони здоров’я.

Крім того, по управлінню капітального будівництва передбачено 7 437,6 тис. грн на капітальні ремонти у сфері охорони здоров’я міста.

Культура і мистецтво

Обсяг видатків на утримання 6-ти закладів культури по управлінню культури і туризму передбачено в сумі 39 485,1 тис. грн, з них по загальному фонду бюджету міста – 34 980,3 тис. грн (на 13,7 % більше плану 2021 року) за бюджетними програмами:

 • «Забезпечення діяльності бібліотек» – 15 105,6 тис. грн на утримання централізованої бібліотечної системи та 20 філій;
 • «Забезпечення діяльності музеїв і виставок» – 3 701,1 тис. грн для 3-х музеїв;
 • «Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів» – 12 459,6 тис грн на утримання культурнодозвіллєвого центру, до складу якого входять: Будинок культури Масляниківки, Туристично-інформаційний центр, Міський професійний духовий оркестр, Муніципальний молодіжний жіночий хор «Сріблясті голоси», ансамбль народної музики «Степограй», народний хор «Ветеран», народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Горлиця», сучасний театр сатири та інші мистецькі колективи.
 • «Забезпечення діяльності інших закладів в галузі культури і мистецтва» – 2 174,1 тис. грн на утримання централізованої бухгалтерії; «Інші заходи в галузі культури і мистецтва» – 1 539,9 тис. грн.
Депутати Кропивницької міськради проголосували за бюджет, але неодноголосно
Оцінити цей запис

Суши-бар Джан представляет! 💥 Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований