06 липня 2020, понеділок

Депутати трьох фракцій зривають проведення сесії Кропивницької міськради

Депутати фракцій “Опозиційний блок – За Життя”, “Наш край” та “Рідне місто” практично у повному складі проігнорували засідання 16 сесії Кропивницької міської ради чим поставили під загрозу можливість проведення чергової сесії.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Наразі у стінах міської ради зібрались 19 депутатів, ще 24 народних обранця відсутні. За інформацією представників апарату ради, про свою відсутність на засіданні попереджало загалом 9 депутатів.

“Ми бачимо відвертий саботаж роботи ради зі сторони окремих політсил. Сьогодні мали бути вирішені питання фінансування медичної галузі, виділення коштів для КП “Теплоенергетик”, десятки земельних справ. Найгірше в цій ситуації те, що ставши заручниками окремих фракцій ми навіть не знаємо причин подібного демаршу, жодних вимог чи претензій”, – наголосив голова фракції „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина” Олександр Цертій.

Підтримав колегу й депутат Ігор Волков котрий звернувся до міського голов Андрія Райковича з проханням “відкрити таємні вимоги” якими фракції “шантажують” очільника міста:

“Я не вірю в те, що три фракції просто так, в одни момент вирішили проігнорувати важливе сесійне засідання. Якщо ми не можемо ефективно працювати, то можливо варто розпустити дане скликання ради та провести нові вибори?”.

Окремі депутати, як то Михайло Демченко та Роман Колісніченко відкрито звинуватили у зриві сесійного засідання секретаря міської ради Андрія Табалова який, на думку народних обранців, має суттєвий вплив на роботу як мінімум фракцій “Наш край” та “Рідне місто”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не розпочавши сесійне засідання, кропивницькі депутати пішли на перерву

Депутати трьох фракцій зривають проведення сесії Кропивницької міськради
3 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований