27 січня 2020, понеділок

На Кіровоградщині декілька команд демонстрували почуття гумору (ФОТО)

20 квітня, у міському Палаці культури м. Знам’янка відбувся другий міський фестиваль гумору  «Smile».

Про це повідомляє KOMORA.info, інформує Златопіль.

Чотири команди змагались у вміннях розважити  гострим словом, дотепним жартом та постановками: команда «Без ГМО», Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 ім.т.Г.Шевченка; команда «Олів’є», Будинок культури смт Знам’янка Друга; команда «Мамині діти» Знам’янського осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «ФРІ»; команда «Вискочки», Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7. 

У чотирьох конкурсах команди показували гумористичні мініатюри – презентації команди, stand up, кавер-версії та домашні завдання.

Протягом двох годин глядачі побували з «Маминими дітьми» на гастролях у Парижі та на національному відборі Євробачення, а разом з учасниками команди «Без ГМО»  співали під кавер-версію відомого на всю країну «Лісапетного батальйону».

Яскраві жарти від капітана команди «Олів’є» у сценці про фітнес-зал подарували нагоду кожному пригадати про свої вдалі і не дуже спроби займатись спортом, а «Вискочки» буквально на сцені екранізували українські традиції сватання.

За виступами команд спостерігало журі, які кожен конкурс оцінювало в межах 10 балів. Цього року переможцем у фестивалі стала команда “Олів’є”, Будинку культури смт Знам’янка Друга, капітан Світлана Свірбій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юні тенісистки з Кропивницького завоювали срібло у черговому турі клубного чемпіонату України

Інші команди отримали спеціальні номінації, дипломи та подарунки з символікою фестивалю: команда «Мамині діти» виборола номінацію «У курсі всіх новин», у номінації «Гостре слово» перемогла команда «Без ОТГ», а у номінації «Оптимізм зашкалює» кращою стала команда  «Вискочки».

На Кіровоградщині декілька команд демонстрували почуття гумору (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований