11 липня 2020, субота

На Кіровоградщині засудили чоловіка який зарубав свого знайомого

Чоловік, маючи не зняту та непогашену судимість, в період іспитового строку, вчинив вбивство.

Про це йдеться у Єдиному реєстрі судових рішень, інформує Златопіль.

29 січня, 2018 року близько 01:00, години ночі чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, знаходився у приміщенні для охоронників ставку, що розташований у Долинському районі, Кіровоградської області, разом зі своїм знайомим.

Під час спілкування та вживання спиртних напоїв між ним на ґрунті раптово виниклих неприязних стосунків виникла сварка, яка переросла в бійку, в ході якої обвинувачений з метою помсти за словесні образи, взяв сокиру та наніс останньому не менше девяти ударів по голові та тілу, що призвели до смерті його знайомого.

Обвинувачений в судовому засіданні вину у заподіянні потерпілому смерті не визнав, тому суд не вбачає підстав для визнання щирого каяття обставиною, що помякшує покарання. Обставиною, що обтяжує покарання, суд визнає вчинення злочину в стані алкогольного сп’яніння.

Суд постановив чоловіка визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України, та призначити йому покарання у виді дев`яти років позбавлення волі, а також частково приєднати невідбуту частину покарання у вигляді одного року позбавлення волі та остаточно призначити йому десять років позбавлення волі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому чоловік після 11-річного ув’язнення знову повернеться за ґрати

Строк відбування покарання рахувати з 18 квітня 2019 року.

На Кіровоградщині засудили чоловіка який зарубав свого знайомого
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований