Учора, 31 січня, в Олександрійському міськрайонному суді відкрили процес по 47-річному Володимиру Никитюку. Чоловіка звинувачують у вбивствах 13-річного Станіслава Бойко, 21-річної Дарини Озарко та грабежі з замахом на вбивство дівчини, інформує Моя Олександрія. Никитюка прозвали "олександрійським маніяком" або "волинським маніяком"....